batu logo
cam filmi menü Anasayfa
cam filmi menü Hakkımızda
cam filmi menü Güneş Kontrol Filmi
cam filmi menü Dekorasyon Cam Filmi
cam filmi menü Güvenlik Filmi
cam filmi menü Graffiti Film
cam filmi menü Neden Cam Filmi
cam filmi menü Film Performansları
cam filmi menü Uygulama Resimleri
cam filmi menü Bize Ulaşın
cam filmi menü Referanslarımız
duyurular Duyurular
» KANADA KONSOLOSLUĞU Güvenlik Cam Filmleri Firmamız tarafıdan uygulanmıştır.

» KOÇ BİLGİ VE SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ANKARA  Cam Filmi Uygulamaları Firmamız tarafından yapılmaktadır.

» SEV OKULLARI ÇEKMEKÖY  Cam Filmi Uygulamaları Firmamız tarafından yapılmıştır.

» HALKBANK  İSTANBUL  FİNANS MERKEZİ GENEL MÜDÜRLÜK  Bina Cam Filmi Uygulamalarında  Firmamız tercih edilmiştir.

» ASSİST  VAN  Cam Filmi Uygulamaları Firmamız tarafından yapılmıştır.

» ASELSAN  ANKARA Cam Filmi Uygulamalarında Firmamızı tercih etmiştir.

» KARAYİPLER SAİNT MARTEN HAVA ALANI  Dekorasyon Cam Filmleri Firmamız tarafından uygulanmaktadır.

» UBER TÜRKİYE Güvenlik Cam Filmi Uygulaması Firmamız tarafından uygulanmıştır.

» UGANDA KAMPALA MANDELLA UN FABRİKA  BİNA CAM FİLMLERİ FİRMAMIZ tarafından uygulanmıştır.

» BASF   İZMİR Genel Müdürlük Bina Dış Cephe ve İç Dekarasyon Cam Filmleri Firmamız tarafından uygulanmıştır.

» THE PENİNSULA İSTANBUL HOTEL GALATA PORT  Cam Filmi Uygulamalarında Firmamızı tercih etmiştir.

» ATAKÖY SEA PEARL MARRİOT OTEL GÜVENLİK KONTROL CAM FİLMİ UYGULAMASI FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.

» SİSAL ŞANS  Cam Film Uygulamasında Firmamızı tercih etmiştir.

» THE OFFİCİAL HERMES  Cam Filmi Uygulamaları için Firmamızı tercih etmiştir.

» IOM International Organization for Migration Birleşmiş Milletler  Gaziantep Cam Filmi Uygulamaları için Firmamız tercih edilmiştir.

» İZOCAM  Cam Filmi Uygulamalarında Firmamızı tercih etmiştir.

» BUNGE GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Cam Filmi Uygulamalarında Firmamızı tercih etmiştir.

» P&G  Gebze Cam Filmi uygulamalarında Firmamız tercih edilmiştir.

» MİELE Genel Müdürlük Bina Cam filmi uygulamaları tarafımızdan yapılmıştır.

» COSMOLOG KOZMETİK Cam Filmi Uygulamaları Firmamız tarafından yapılmıştır.

3M ÜRÜNLERİ
3m menü Fasara Dekorasyon Cam Filmleri
3m menü 3M Film Performansları
3m menü 3M DI-NOC Dekorasyon Folyosu
3m menü 3M Vikuiti
3m menü 3M Pas Pas
3m menü 3M Pas Pas Uygulamaları
3m menü 3M White Board ( Yazı Tahtası Filmi )
3m menü 3M Kaydırmaz Bant
3m menü Cam Filmi Uygulama Aletleri

HAKKIMIZDA


BATU Turizm Otelcilik İth. İhr. İnş. Taahhüt ve Sanayi; toptan-perakende pazarlama ve uygulama konularında, 3M Türkiye yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Ofislerdeki, okullardaki, fabrikalardaki ve hatta evlerdeki cam oranı giderek artıyor. Ama bu binalar ne kadar modern olursa olsun ve göze hoş görünürse görünsün, çoğu zaman yazın aşırı ısınma sorunuyla karşı karşıya kalır çünkü güneş ışınlarından gelen ısının % 70'i boyalı camdan bile geçer. Perdeler ve jalûziler ışığı engelleyebilir ama ısı perde ile pencere arasında takılır kalır. Havalandırma pratik bir çözümdür ama elektrik faturası elimize geçinceye kadar.

Cam kırılabilen bir malzemedir. Camın ön planda olduğu yerlerde, patlama yâda terörist saldırıları sırasında objeler uçuşmaya başlar. Çok keskin cam parçacıkları insanları ağır yaralayabilir ve hatta öldürebilir. Cam kırılabildiğinden, hırsızlar için de kolay bir giriş yoludur. Ayrıca güneşten gelen zararlı UV ışınlara maruz kalma tehlikesi de vardır. Bu radyasyonun görünmemesi sağlık için ya da binaların iç mekânları için riskli olmadığı anlamına gelmez.

Peki ya camın çekici olmayan yan etkileri;Havalandırmanın sık kullanılması nedeniyle elektrik faturalarının yükselmesi, Personelin veriminin azalması, Isı koşullarının rahatsız edici olması, Bilgisayar ekranlarının parlaması, Ahşabın, halıların, perdelerin ve mobilyanın çabuk aşınıp solması, saldırı, patlama, Vandalizm, soygun ya da şiddetli hava koşulları gibi nedenlerle insanların yaralanması ve malın hasar alması. Batu Cam Filmi cam filmleri daha çok metal püskürtme yöntemiyle yapıldığından özellikle güneş ışığı kontrolü için uygundur. Çok çeşitli renkleri ile binanızın görünümünü güzelleştirebilir ve hatta onu şeffaftan yansıtıcıya dönüştürebilir.

Batu Cam Filmi, 3M güvenlik cam filmleri cam parçalandığı zaman insanları ve bina içlerini uçan cam parçacıklarından koruyan sağlam ve çok sert cam filmleridir.

Camlara değer katan ölçülebilir faydalar; Enerjinin daha verimli tükenmesi, Uygun ısıda ve daha rahat çalışma koşulları, Bina cephesinin daha güzel görünmesi, İç mekânların solmaya karşı daha iyi korunması, Cam kırılmasına karşı daha iyi koruma. 3M cam filmlerine yapılan yatırım karlı yatırımdır.

3M filmlerinin ticari garantisi ve sayısız uygulamada çeşitli referansları vardır. Çift camı tercih etmek hikâyenin sadece küçük bir bölümüdür.
İster mekânlarda bulunan mevcut camlar, ister cam türünün seçilmesi gerektiği durumlarda cam filmleri her koşulda büyük avantajlar sunar. Cam filmleri binalara değer katar ve bu da bina satılırken kar etmenizi sağlar.

Yıl boyunca

3M ® cam filmleri güneş enerjisinin % 80'ini engeller ve yazın soğutmanın verimini artırır. Kışın bazı 3M ® cam filmleri yalıtım da sağlayarak ısıyı içeride tutar. Böylece enerji verimliliğinizi artırırken, elektrik ve gaz için daha az ödeyerek tüketim maliyetinizi azaltırsınız. Bütün bunlar da binanızın değerini önemli oranda artırır.

İçeride uygun sıcaklık ve rahat ortam

3M ® cam filmleri takıldığında, mekân içinde ferah çalışma ortamı sağlar. Bu filmler, bilgisayar ekranlarındaki rahatsız edici parıltıyı da giderir. 3M ® cam filmleri ile içerideki sıcaklık daha kolay ayarlanıp korunabildiği için çalışanların, ev sahiplerinin ya da kiracıların verimliliği ve memnuniyeti hem yazın hem kışın artar.

İç mekânların solmasını önler

Güneşin ısısı, görünen ışık ve UVC radyasyon iç mekânlardaki renklerin solmasına en önemli etkenlerdir. 3M ® cam filmleri içeri giren güneş ısısı miktarını büyük oranda azaltmakla birlikte, UV %99 radyasyonun girişini önler. Bu da iç mekânlardaki mefruşat ve mobilya renklerinin daha yavaş solmasını sağlar. cam filmi

Bina dışının daha güzel görünmesi

3M ® cam filmleri kullanılırsa binanızın dışı daha şık görünür. Çok sayıda renk ve ton seçeneği olan filmler her tarz binaya uyar ve eski binalara taze ve yeni bir görünüm kazandırmada en uygun çözümdür. Yeni binalara da çarpıcı bir görünüm kazandırır.

Cam kırılmasına

3M cam filminin yapışkan tabakası pencere camının iç tarafıyla reaksiyona girer ve böylece cam parçaları da güvenlik filmine yapışık kalır. Cam çok kolay kırılan bir maddedir. Cam parçaları da fırlayarak insanları yaralayıp öldürebildiği ve iç mekânlara zarar verebildiği için bu özellik lüks değildir. Patlamalar sırasında, cam parçaları kolaylıkla etrafa dağılır, insanları yaralar ve iç mekânlara zarar verir. 3M ’de kombine güneş ışığı güvenlik çeşitleri de vardır.

İmalatçı garanti belgesi

Tüm 3M ürünleri garanti kapsamında olup,montaj işlemleriniz tamamlandıktan sonra ,
iş tesliminde  “İmalatçı Garanti Belgesi” fatura ile birlikte tarafınıza teslim edilmektedir. Montajı ve bakımı kolaydır

Cam filmleri montajı konusunda uzun eğitim sürecinden geçmiş, sertifikalı uzman kadromuz evinizde ve iş
yerinizde günlük faaliyetlerinize engel olmayacak bir program dâhilinde montajlarınızı gerçekleştirilmektedir.
3M ® cam filmlerinin çizilmezlik özelliği sayesinde, camlarınız adeta görülmez bir zırh
oluşturur. Cam filmi ile kaplanmış camlarınızı temizlemek için özel bir malzeme ve ekipmana gerek yoktur.

cam filmi

3M cam filmleri gelişmiş üretim süreci, profesyonel malzemeler ve ileri teknolojinin bileşiminin bir sonucudur.

Optik şeffaf cam filmleri özel yapışanlar, UV engelleyiciler ve çizilmez koruyucu bir kaplama içeren yüksek kaliteli ve şeffaf polyester film tabakalarından yapılır. Güneş ışığından koruyan filmlerde metal tanecikler içeren bir tabaka rengin bozulmamasını ve toplam güneş enerjisinin yansıtılmasını sağlar. Püskürtme tekniği saf metallerin ve metal alaşımların temel atomlarının polyester tabakasına püskürtülmesiyle aşınmaya, soyulmaya ve çatlamaya dirençli bir malzeme oluşturmaya yarar. Ayrıca filmin renginin uzun süre korunmasına yardımcı olur. 3M 'in püskürtmeli filmleri düzgünlük, dayanıklılık ve alt tabakaya yapışma özellikleri bakımından diğer metalik kaplama metotlarından çok üstündür. Güvenlik filmlerinde nötr dış görünümü korumak için optik şeffaf polyester kullanılır. Güvenlik filminin 100 ile 350 mikron arasında değişen kalınlığı arttıkça koruyucu özelliği de artar.

ISO 9001 sertifikası hem ürünlerdeki hem de imalat süreçlerindeki
kalitenin iyileştirilmesi konusundaki taahhüdümüzün ekstra teminatıdır.

Yenilikçi, ileri teknoloji

3M firması en gelişmiş kaplama teknolojilerinin uygulandığı ve sadece çok kaliteli malzemelerin kullanıldığı çok çeşitli metal püskürtmeli cam filmi ürünlerinin geliştirilmesi, üretilmesi ve satılmasında dünya lideridir.

Fizik, kimya ve laboratuar teknikleri alanlarında tanınmış uzmanlardan oluşan ekibimiz görünüm ve tutarlılık bakımından etkileyici özellikte olan ve hem kullanıcıların hem de profesyonel, bağımsız montajcıların, projecilerin, mimarların ve başkalarının takdirini kazanan ürünler geliştirmektedir.
OTO CAM FİLMİ
oto cam filmi
PASPAS SİSTEMLERİ
paspas sistemleri
3M KARBON FOLYO
karbon folyo
PROJEKSİYON FİLMİ
3m vikuiti projeksiyon filmi
FASARA DEKORASYON
fasara dekorasyon filmi
LİKİT KRİSTAL CAM FİLMİ
likit cam filmi
aia   aimcal   asid   boma   energy star  ewfa  ggec  igec  iwfa  naesco  nfrc  protectin people first  sema  skin cancer foundation  usgbc

Batu Turizm Otelcilik İth. İhr. İnş. Taahhüt ve Sanayi
Tel : +9 0 216 330 FİLM (34 56) – 0 216 330 BATU (22 88) - 0 216 326 35 25
Fax : +9 0 216 326 22 25
E-mail : info@batucamfilmi.com


© Copyright 1997 - 2024
Batu Cam Filmleri

Tasarım ve Kodlama : GORAL